Den otevřených dveří se blíží

Středa 2. prosinec 2020, 16:00 – Text: Oddělení pro rozvoj a vnější vztahy

Již tento pátek 4. prosince proběhne Den otevřených dveří na naší drahé fakultě, avšak tento rok pouze virtuálně.

To však nemění nic na tom, že jsme si připravili pro všechny uchazeče a uchazečky kromě informací týkajících se studia spoustu dalších online aktivit, které jsou s fakultou neodmyslitelně spojeny.

V informačním bloku vám děkan fakulty Michal Šafář představí možnosti studia na FTK UP a absolventka fakulty Kristýna Navrátilová vám naopak přiblíží život v univerzitním městě.

Můžete se také zaposlouchat do Vrcholového podcastu, ve kterém naši studenti svýma očima popíšou uchazečům a uchazečkám sportovní kurzy, výuku, praxi a zážitky nasbírané během studia.

Samozřejmostí jsou videa plná pohybu, obzvláště to s otužovací výzvou. Pro motivaci ke cvičení nebo otužování je vám k dispozici  FTK playlist na Spotify.

V neposlední řadě vynahradíme všem návštěvníkům to, že je nemůžeme letos přivítat osobně. Jak? Naší virtuální prohlídkou Kampusu Neředín.

Buďte s námi, aspoň na dálku. Těšíme se na vás! Celý program najdete zde.