Online International Teching Week zahájen

Čtvrtek 6. květen 2021, 14:00 – Text: Oddělení pro zahraniční spolupráci

Snadné a bezstarostné cestování po světě je teď sice pro většinu z nás trochu utopie, ale mezinárodní spolupráci na Fakultě tělesné kultury jen tak něco nezastaví. I v letním semestru si pro vás deset zahraničních hostů připravilo poutavé prezentace v rámci události International Teaching Week, která se už podruhé koná v online prostředí na webových stránkách ITW.

Všichni studenti i zaměstnanci jsou srdečně zváni, aby navštívili tento virtuální mezinárodní prostor, kde mohou obohatit svoje znalosti o poznatky odborníků z Černé Hory, Kanady, Íránu, Izraele a Srbska. Škála témat, ze kterých můžete vybírat je opravdu pestrá, ať už se věnujete fyzioterapii, aplikovaným pohybovým aktivitám, biomechanice nebo například sportovnímu managementu. Pokud už vás z učení na zkoušky bolí hlava, ale před vámi stále leží hora práce, zkuste si oddechnout při sledování skvělých zahraničních pedagogů. Možná jejich znalosti využijete nebo si přinejmenším rozšíříte obzory.